- Odsłony: 1100
Spotkanie koła DKK dla dzieci w Filii nr 1
Po raz pierwszy w tym roku zebrało się dziecięce koło DKK, działające w Filii nr 1. Lekturą styczniowego spotkania była książka Agnieszki Frączek pt. "Byk jak byk, czyli nie całkiem poważnie o całkiem poważnych błędach językowych”.

