- Odsłony: 88
"Życie jest piękne" w Klubie Filmowym
21 kwietnia w bibliotecznym Kinie z Audiodeskrypcją obejrzeliśmy wyjątkowy film „Życie jest piękne” w reżyserii Roberto Benigni. To spotkanie na długo pozostanie w pamięci uczestników.
21 kwietnia w bibliotecznym Kinie z Audiodeskrypcją obejrzeliśmy wyjątkowy film „Życie jest piękne” w reżyserii Roberto Benigni. To spotkanie na długo pozostanie w pamięci uczestników.
Po raz piąty „Opowieści historyczne” przyciągnęły do biblioteki liczną publiczność. Sala – jak mówią bibliotekarze – wypełniła się „pod windę”, a nawet jeszcze bardziej.
24 marca w Bibliotece odbyło się kolejne spotkanie Klubu Filmowego z audiodeskrypcją, skierowane do osób z dysfunkcją wzroku oraz wszystkich miłośników kina dostępnego.
Za nami spotkanie z okazji Światowego Dnia Poezji – wieczór pt. „Między słowem a obrazem. Korespondencja sztuk”, który na długo pozostanie w pamięci uczestników.
5 marca w wąbrzeskiej bibliotece odbyło się spotkanie poświęcone Helenie Grossównie – wielkiej damie polskiego kina przedwojennego.
3 marca w Bibliotece odbyło się kolejne spotkanie w ramach Strefy Rozwoju Kobiet.
Wystarczyła odrobina słońca, aby klub miłośników filmów z audiodeskrypcją zjawił się w komplecie, a nawet w nadkomplecie.
10 lutego spotkali się członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych. Przedmiotem spotkania była książka "Pokolenia" Jean M. Twenge.
W dniach 9–13 lutego w Filii dla dzieci odbyły się zimowe animacje dla dzieci pod hasłem „Zimoteka – w Krainie Królowej Śniegu”.
Wczorajsze spotkanie w Strefie Rozwoju Kobiet spokojnie mogłoby trwać kilka godzin dłużej.
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Witalisa Szlachcikowskiego
ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688 28 92
e-mail: kontakt@biblioteka.wabrzezno.com