Małe szczęście. Własnoręcznie zbudowana historia

Wydawca: Wydawnictwo Znak Litera Nova
Miejsce i rok wydania: Kraków, 2020
Liczba stron: 277 strony

Prawdziwa opowieść dla każdego, kto choć raz marzył, by rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady. Po części poradnik, po części osobisty dziennik. Małe szczęście to uwodzicielska medytacja autorki – ekspertki od niewielkich domków i ryzykownych decyzji – na temat korzyści płynących ze zwolnienia tempa i docenienia tych naprawdę ważnych w życiu rzeczy. Dee Williams dzieli się z czytelnikiem lekcjami, które przemówią do każdego, kto podświadomie czuje, że "być" niekoniecznie znaczy "mieć". Ta opowieść sprawi, że odważysz się zrobić pierwszy krok w stronę szczęścia! Niektóre decyzje zmieniają wszystko na… mniejsze i lepsze. "Inspirująca historia Dee Williams trafi (…) do każdego, kto chce wreszcie odnaleźć swój dom".

Janet Eastman, "The Oregonian"