Biedronki i Misie w Akademii online

W Bibliotecznej Akademii Malucha- online u Pani Doroty gościły dziś Biedronki i Misie z Przedszkola Miejskiego "Bajka" w Wąbrzeźnie.

Młodsze Biedronki wysłuchały opowiadania "Kicia Kocia nie może zasnąć". Dowiedziały się jak ważne znaczenie dla zdrowia dzieci ma sen i co zrobić, gdy nie można zasnąć. Bajka na dobranoc, ulubiona przytulanka i ciepłe światło nocnej lampki mogą w tym świetnie pomóc.
Starsze Misie przygotowały plakat na temat dostrzegania wokół siebie przejawów dobra. Zdały też celująco egzamin ze znajomości bajki o Szewczyku Dratewce i wysłuchały opowiadania pt."Agnieszka opowiada bajkę" Joanny Papuzińskiej. Dzieci dowiedziały się jak należy zajmować się domowymi zwierzątkami. Na następnym spotkaniu pochwalą się portretami swoich czworonożnych przyjaciół.