Zakochaj się w książce - Walentynki w bibliotece

Z okazji tegorocznych Walentynek zaproponowaliśmy naszym Czytelnikom kilka atrakcji.

Odwiedzający nas tego dnia dorośli i dzieci mogli umówić się na "Randkę w ciemno z książką". Zapakowane w czerwony papier tomy były zagadką dla wypożyczających i kto wie jakich wrażeń im dostarczyły? Czy był to dreszczyk emocji, romantyczne uniesienia, czy spora dawka faktów? Zapytamy o to gdy książki zaczną do nas wracać ;-)

Bibliotekarki z Wypożyczalni dla dorosłych częstowały czytelników słodkimi serduszkami i... tomikami poezji. Filia dla Dzieci przygotowała okolicznościową wystawę z książkami o uczuciach oraz serduszkowe lizaczki i balony. Nasi mali studenci z Bibliotecznej Akademii Malucha przygotowały walentynkowe laurki - kolorowe życzenia dla ukochanych książeczek. W nagrodę otrzymały kosze słodkości i przyborów plastycznych.

Agnieszka Błaszak