Wyzwanie przyjęte!

#GaszynChallenge

Rękawice rzucili nam Gminna Biblioteka Publiczna w Książkach - Dziękujemy Kasia ;-) oraz CHÓR CANTATE DOMINO - dziękujemy Grażyna i Wojciech ;-).
Podjęliśmy wyzwanie i obarczeni 📚📚📚 książkami - jakżeby inaczej ;-) 🏋️‍♀️ wycisnęliśmy nasze 10 przysiadów dla Ignasia Stachulaka.
Do dalszej zabawy nominujemy naszych sąsiadów z podwórka firmę MZUK, Ekosystem Sp z o o oraz Przychodnię Remedium

📣 Zasady zabawy są proste - nominowani muszą wykonać 10 pompek/10 przysiadów, nagrać wykonanie zadania i umieścić filmik w sieci. Potem przystępujemy do zbiórki pieniędzy, bo to wyzwanie to przede wszystkim pomoc potrzebującym.
Wpłaty darowizn na leczenie Ignasia można dokonywać na rachunek Banku Millennium S.A.: Fundacja Serce Dziecka z dopiskiem w tytule przelewu „ZC 8515 Ignacy Stachulak”
PL 17 1160 2202 0000 0000 8297 2843.