Relacje z wydarzeń

Czytelnicze wyprawki dla przedszkolaków

Od blisko tygodnia rozdajemy w bibliotece wyprawki czytelnicze dla dzieci w wieku przedszkolnym w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka - wielki człowiek”.


Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem. Każde dziecko w wieku 3-6 lat, które przyjdzie do biblioteki (i do Filii nr 1), otrzyma w prezencie wyjątkową książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka oraz Kartę Małego Czytelnika, na której będziemy przyklejać naklejki-nagrody za kolejne wypożyczenia  Po zebraniu dziesięciu naklejek każdy mały czytelnik zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania a także otrzyma przypinkę z logo akcji.
W naszej Bibliotece rozdaliśmy już blisko 70 wyprawek! Byli z nami m.in.: Melania, Zosia, Natalka, Alicja, Julek i Aleksander. Jeśli Wasze dziecko również ma ochotę rozpocząć przygodę z biblioteką -zapraszamy po odbiór Wyprawek! Pamiętajcie, że nasza Biblioteka to nie tylko wypożyczalnia książek. To miejsce spotkań i dobrej zabawy. Przestrzeń, w której Wasze dzieci mogą rozwijać swoją kreatywność, pobawić się z rówieśnikami w ciekawy sposób, a przy okazji złapać czytelniczego bakcyla.

Zobacz relację z inauguracji akcji "Mała książka-wielki czlowiek" dla 3-latków. Tutaj

 

 

Wyszukaj na stronie

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Witalisa Szlachcikowskiego
ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688 28 92
e-mail: kontakt@biblioteka.wabrzezno.com

bip

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej.