Relacje z wydarzeń

Pożegnanie z Akademią

Ubiegający tydzień w Filii dla Dzieci spędziliśmy z przedszkolakami, którzy po raz ostatni w tym roku szkolnym spotykali się z Panią Dorotką na zajęciach Bibliotecznej Akademii Malucha.

 

Był to czas wypełniony zabawami, zagadkami i wspólnymi tańcami, ale poruszyliśmy też ważną tematykę bezpieczeństwa podczas wakacji. Na podstawie książeczki pt. "Zuzia idzie na plażę" rozmawialiśmy o tym jak należy zachowywać się podczas plażowania, kąpieli i odwiedzania różnych wspaniałych, wakacyjnych miejsc.
W każdej z grup wiekowych Bibliotecznej Akademii podsumowaliśmy sobie wiadomości zdobyte podczas czytania naszych tegorocznych lektur: serii o niesfornym Kruczku i przygodach małej Leny.
Był to też czas wzruszeń i pożegnań. Pani Dorotka otrzymała całe mnóstwo uścisków, kwiatów i pięknych kartek z podziękowaniami za wspólny biblioteczny czas. Dzieci zaś odebrały dyplomy ukończenia Akademii z oceną celującą oraz książki do wspólnego czytania w przedszkolu.
Biblioteczna Akademia Malucha zaprasza przedszkolaki za rok! Mamy jednak nadzieję, ze maluchy nie zapomną o bibliotece podczas wakacji i będą u nas częstymi gośćmi razem z rodzicami i opiekunami.

 

Wyszukaj na stronie

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Witalisa Szlachcikowskiego
ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688 28 92
e-mail: kontakt@biblioteka.wabrzezno.com

bip

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej.