Relacje z wydarzeń

Dzień Bibliotekarza

"...Książka, to mędrzec łagodny i pełen słodyczy, który puste życie napełnia światłem, a puste serca wzruszeniem" - Kornel Makuszyński.

 Z okazji Dnia Bibliotekarza życzę wszystkim Bibliotekarkom i Bibliotekarzom, a także pracownikom Biblioteki im. Witalisa Szlachcikowskiego w Wąbrzeźnie niegasnącego entuzjazmu, wytrwałości i kreatywnych działań w propagowaniu czytelnictwa. Dzięki Waszej pracy wszyscy, którzy kochają literaturę i czerpią z niej wiedzę czują się bogaci i doceniają piękno kultury. Wasz wkład w upowszechnianie wiedzy jest nieoceniony. Życzę pełnych regałów, wielu dotacji dla bibliotek, wspaniałych czytelników, pozytywnego nastawienia i uśmiechu. Niech drzwi Biblioteki zawsze stoją otworem dla wszystkich, którzy kochają literaturę i pragną czerpać wiedzę z książek.

Takie wspaniałe życzenia otrzymały wczoraj bibliotekarki MiPBP im. Witalisa Szlachcikowskiego oraz bibliotek szkolnych z Wąbrzeźna podczas oficjalnego spotkania z władzami miasta z okazji Dnia Bibliotekarza. Piękne róże i pyszny tort dopełniły przyjemności tego wyjątkowego dla nas dnia.

Dziękujemy też serdecznie naszej nieocenionej (i nieodżałowanej!) księgowej Grażynce Chmiel za miłe słowa i piękne "kangurze łapki" - jesteś wielka!

 

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Witalisa Szlachcikowskiego
ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688 28 92
e-mail: kontakt@biblioteka.wabrzezno.com

bip

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej.