Biedronki nie kłamią i się nie nudzą

Dziś przed południem w Filii dla Dzieci „zaroiło się” od Biedronek a to za sprawą grupy najmłodszych przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego „Bajka”.

Nasze Biedroneczki, które na wcześniejszych zajęciach Bibliotecznej Akademii Malucha poznały książeczkę Silvii Serreli „Lena. Ile waży kłamstwo?”, śpiewająco zdały egzamin ze znajomości tej pozycji. Dzieci znają już zatem wagę kłamstwa i wiedzą, że kłamać nie warto. Na dzisiejszym spotkaniu przedszkolaki poznały kolejną książkę z serii „Akademia inteligentnego malucha” pt. „Co mam robić gdy się nudzę”?. Przekonały się, że nie tylko telewizor i komputer pozwalają na miłe spędzenie czasu. Czasem robienie ciasta z babcią, albo majsterkowanie z dziadkiem może dać maluchom dużo więcej wrażeń i prawdziwej frajdy.