Spotkanie z książką Roberta Małeckiego "Żałobnica"

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią Covid-19 udało się!!! 22 czerwca spotkaliśmy się tradycyjnie w siedzibie biblioteki.

Tym razem dyskutowaliśmy o książce Roberta Małeckiego pt. „Żałobnica”. Wcześniej już mieliśmy okazję poznać pióro pisarza. Autor przypadł klubowiczom do gustu i poddaliśmy pod dyskusję kolejną jego książkę. „Żałobnica” to historia kobiety, która straciła w wypadku męża i pasierbicę. Wydarzenie
to jest początkiem całej historii. Kolejne strony odsłaniają tajemnice bohaterki Ani. Całość kryminału rozgrywa się w trzech płaszczyznach czasowych: TERAZ, WCZEŚNIEJ
I DAWNO TEMU. Książka ogólnie została oceniona pozytywnie. Część klubowiczów zetknęła się z piórem autora np. „czytałam wcześniej Skazę i teraz też nie zawiodłam się”
- opinia uczestniczki spotkania. Inna dodaje ”Żałobnicę czytało się bardzo dobrze, chociaż jak dla mnie to słabo psychologicznie uzasadnione zakończenie”. „Mnie najbardziej wciągnął wątek toksycznej przyjaźni”- konkluduje klubowiczka. To tyle w wielkim skrócie. Zachęcamy do zapoznania się z dobrym kryminałem Roberta Małeckiego. Na kolejne spotkanie zaplanowaliśmy dyskusję o książce Radka Raka pt. „Baśń o wężowym sercu albo wtóre słowo o Jakóbie Szeli”.

Marzena Seroka

15953160353253186 png gallerybig iext62164495DKK 01DKK 02DKK 03