Spotkanie z książką Ralpha Sarchie "Zbaw nas ode złego"

4 czerwca odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu dla dorosłych. Tematem dyskusji była książka autorstwa Ralpha Sarchie, Lisy Collier Coll pt. „Zbaw nas ode złego”.

Główny bohater Ralph to nowojorski policjant. Zawodowo walczy z przestępcami. Poza tym bada przypadki opętań i niejednokrotnie brał udział w egzorcyzmach. Książka podzielona została na rozdziały, w których każdy znajdzie „moc” ludzkich emocji. Opisane przypadki opętania sprawiają, że czytelnik zaczyna w nie wierzyć, a nawet bać się. W ocenie klubowiczów lektura przystępnie napisana, „dobry horror z motywem walki zła z dobrem” - dodaje klubowicz pan Bogdan. Warto też dodać, że na podstawie książki powstał film pod tytułem „Zbaw nas ode złego” (prod. Jerry Bruckheimer, w roli głównej Eric Bana).
W spotkaniu uczestniczyło 7 osób.

Marzena Seroka