Dobre, bo nasze

Wydawca: Wydawnictwo Ciekawe Miejsca
Miejsce i rok wydania: Warszawa, 2015
Liczba stron: 181 stron

Przewodnik poprowadzi Ciebie do miejsc, których „się nie zwiedza” i „się nie opisuje”. Zrujnowane pałace, zamki i dwory, budynki fabryczne, opuszczone kościoły, synagogi i cmentarze, fortyfikacje, grodziska, dziwne pomniki, zabytki techniki. 124 opuszczone miejsca w województwie kujawsko-pomorskim

TOMASZ STOCHMAL
– z wykształcenia socjolog, z zamiłowania pasjonat i społeczny opiekun zabytków; wielbiciel podróży i fotografowania. Od lat prowadzi blog (www.stotom.pl), na którym prezentuje zdjęcia i opisuje zabytki Polski, zwłaszcza te mniej znane, nierzadko zapomniane i zaniedbane. Wśród skatalogowanych ponad sześciuset obiektów na blogu najliczniej reprezentowane jest województwo kujawsko-pomorskie, co znalazło odzwierciedlenie w niniejszym przewodniku.

Relacja ze spotkania autorskiego--> TUTAJ