Aktualności

100 kodów do Legimi!

Ziemia wąbrzeska czyta! 100 kodów do Legimi dla naszych Czytelników!

„Kulturalnie, zdrowo i sportowo" – to projekt społeczny Stowarzyszenia LGD Ziemia Wąbrzeska zakładający cykl działań aktywizujących mieszkańców naszego regionu. W ramach projektu m.in. będzie można skorzystać z wypożyczalni wydawnictw elektronicznych.

Bezpłatne kody, umożliwiające korzystanie z platformy LEGIMI i zdalne wypożyczenie ebooków, audiobooków oraz synchrobooków, będzie można otrzymać w naszej bibliotece!

Otrzymany w bibliotece KOD zapewnia 30-dniowy dostęp do platformy Legimi. To możliwość skorzystania z ponad 135000 tytułów na smartfonie, tablecie lub czytniku.

Kody będą dostępne od 30 marca 2023 r. w MiPBP im. Witalisa Szlachcikowskiego w Wąbrzeźnie w Wypożyczalni dla dorosłych przy ul. Matejki 11 B oraz w Filii nr 1 przy ul. Tysiaclecia 1.

Zgodnie z przyjętym Regulaminem wypożyczalni:
👉 Nie ma możliwości rezerwacji kodu.
👉 Kod ważny jest przez 30 dni od dnia jego aktywacji. Po upływie tego czasu można zwrócić się do biblioteki po kolejny kod.
👉 Każdy uczestnik projektu jednorazowo może otrzymać jeden kod dostępu na czas trwania jego ważności. W przypadku dostępności wolnej puli kodów uczestnik projektu może ubiegać się o otrzymanie kolejnego kodu.

Inną z możliwości skorzystania z wypożyczalni jest bezpośredni kontakt ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Ziemia Wąbrzeska pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Jak korzystać?

1. Wejdź na dedykowaną stronę Legimi---> TUTAJ

2. Wpisz kod otrzymany w bibliotece i akceptuj regulamin wypożyczeń

3. Zarejestruj się (Twój e-mail i wybrane hasło)

4. Czytaj bez limitu!

5. Kod ważny jest przez 30 dni od momentu aktywacji. Po następny zgłoś się do biblioteki!

Zapoznaj się z REGULAMIN -em

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Witalisa Szlachcikowskiego
ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688 28 92
e-mail: kontakt@biblioteka.wabrzezno.com

bip

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej.