Aktualności

Wiktor Zakrzewski - spotkanie autorskie

21 marca, wiosnę w wąbrzeskiej bibliotece powitamy podczas spotkania z Wiktorem Zakrzewskim.


Wielu wąbrzeźnian spotkało naszego gościa w gabinecie weterynaryjnym, inni podczas masażu, ale pewnie niewielu miało świadomość, że mają do czynienia z pisarzem! Autorem zbioru opowiadań i powieści o zabarwieniu erotycznym.
Wiktora Zakrzewskiego LITERATA będzie okazja poznać podczas spotkania autorskiego w wąbrzeskiej bibliotece, 21 marca br. o godz. 17:00
🅩🅐🅟🅡🅐🅢🅩🅐🅜🅨

Wiktor Zakrzewski z wykształcenia mgr ekonomii, masażysta i rehabilitant oraz technik weterynarii zamieszkały w Wąbrzeźnie. Z zamiłowania motocyklista, podróżnik i pisarz. Po kilku zakrętach życiowych stwierdził, że ważniejsze jest być niż mieć i od tego czasu zwiedza świat na dwóch kołach niejednokrotnie samotnie. Pracę natomiast zmienił na dającą mu osobistą satysfakcję, czyli taką w której może pomagać zarówno zwierzętom, jak i ludziom. Zadebiutował jako literat w 2021r. zbiorem opowiadań erotycznych pod tytułem ,,Od(Nowa)". Pisze w wolnym czasie, aby sprawić przyjemność sobie i osobie czytającej jego teksty. Stara się pisać o rzeczach, które jego zdaniem są ważne, a społecznie pomijane i traktowane jako tabu. Chciałby poprzez swoje dzieła zachęcić czytelników do przełamania barier i do otwartego rozmawiania o tak ważnej sferze życia każdego człowieka, jaką jest seks.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Witalisa Szlachcikowskiego
ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688 28 92
e-mail: kontakt@biblioteka.wabrzezno.com

bip

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej.