Aktualności

Nagroda w konkursie KINDER

Tuż przed Wigilią do biblioteki dotarła przesyłka z nagrodą dla Biblioteki za zwycięstwo w ogólnopolskiej akcji KINDER Mleczna Kanapka - "Przerwa na wspólne czytanie" edycja 2021.


Przez cały październik trwało głosowanie na stronie plebiscytu, w którym głosy mogli oddawać nasi czytelnicy i sympatycy biblioteki. Zajęliśmy w nim 117 pozycję i zdobyliśmy wspaniałe książeczki dla naszych najmłodszych czytelników (za kwotę 500 zł.) oraz papierowy teatrzyk kamishibai, który z pewnością uatrakcyjni zajęcia biblioteczne.
Cytując tekst z otrzymanego od Organizatorów certyfikatu pragniemy podkreślić, że "jesteśmy dumni, że razem przyczyniliśmy się do integracji lokalnej społeczności i popularyzacji idei wspólnego czytania jako najpiękniejszego sposobu na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem."
Dziękujemy za zaangażowanie w akcję. Zdobyte nagrody z pewnością przyczynią się do przeżycia wielu pięknych chwil, ucząc empatii, rozwijając wyobraźnię i budując prawdziwe relacje podczas "Przerwy na Wspólne Czytanie".

 

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Witalisa Szlachcikowskiego
ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688 28 92
e-mail: kontakt@biblioteka.wabrzezno.com

bip

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej.