Promocja książki Łukasza Gapińskiego "Zakon Jakuba Sprawiedliwego"

15 marca br. o godz. 17.00 zapraszamy na promocję najnpowszej książki autora pochodzącego z Wąbrzeźna - Łukasza Gapińskiego.  "Zakon Jakuba Sprawiedliwego” to ostatnia część trylogii pod wspólnym tytułem "Człowiek znikąd". Świat, w który zabiera nas autor jest mroczny i przepełniony tajemniczością.

Na okładce książki czytamy: „Porażka w Starotołężańskim Parowie tylko rozsierdziła boga Welesa. Nie złożył jednak broni i wraz ze swoimi najstraszniejszymi potworami tym razem wybiera się do Prawii, by stawić czoło swojemu bratu - Perunowi. Tam gdzie stąpnie, wkrótce ziemia skuwa się lodem… Tymczasem w Polsce trwa kryzys polityczny spowodowany próbą sprzedaży Petro Gasu. Zarząd spółki idzie w rozsypkę a nagłośniona afera pochłania coraz to nowe ofiary. Ten, który stara się z niej uwolnić jest Premier Władysław Kasperek, łapiący się wszystkiego by nie utonąć. Zadanie o tyle trudne, że kraj nawiedza susza, a w Obwodzie Kaliningradzkim koncentrują się wojska rosyjskie, prężąc swoje mocne muskuły i podsyłając do Warszawy tajnego agenta. Czy ta seria nieszczęsnych zdarzeń jest spowodowana zaginięciem Księgi Welesa? Próbuje to wyjaśnić tajemniczy człowiek, który organizuje grupę odpowiedzialną za odnalezienie zaginionego artefaktu. Wszystkie ślady prowadzą do Zakonu Jakuba Sprawiedliwego rezydującego w gorącej Hiszpanii. Czy jednak Zakon zgodzi się zwrócić coś, na co polował od wieków? Losy wszystkich ponownie splata tajemnicza Ślęża, gdzie wszystko się zaczęło. Tam Bergowie wciąż toczą walkę z wilkołakami, a Inga Berg oczekuje Człowieka Znikąd. On jednak ma przed sobą jeszcze jedno zadanie…”
Na te inne pytania dotyczące trylogii znajdziecie Państwo odpowiedź przychodząc na spotkanie.