Wolny dostęp do półek

Drodzy Czytelnicy! Ogłaszamy wolny dostęp do półek!

Od 30 czerwca 2021 r. Biblioteka Wąbrzeska udostępnia  zbiory w siedzibie głównej przy ul. Matejki 11 B i Filii nr 1 przy ul. Tysiąclecia 1, według następujących zasad:
🔹 w pomieszczeniu dostępnym dla osób korzystających ze zbiorów może przebywać nie więcej niż 1 osoba na 10 m2 powierzchni,
🔹 obowiązuje jednodniowa kwarantanna zbiorów,
🔹 udostępnianie zbiorów odbywa się z zachowaniem rygorów sanitarnych:
D – dystans
D – dezynfekcja
M – maseczka
🔹 zalecamy zamawianie książek mailowo, telefonicznie lub przez katalog online,
🔹 organizacja spotkań i wydarzeń w pomieszczeniach jest dopuszczalna pod warunkiem zapewnienia: udziału nie więcej niż 15 osób albo 1 osoby na 10 m2 powierzchni, przy zachowaniu odległości 1,5 m pomiędzy uczestnikami oraz zakrywaniu ust i nosa przez wszystkich uczestników i organizatorów.
ZAPRASZAMY:
🔸 do "Czytelni na tarasie" – lektura i relaks na „górnym” i „dolnym” tarasie Biblioteki przy ul. Matejki 11B,
🔸 do korzystania z platformy LEGIMI, na której znajduje się ponad 60 000 e-booków i ok. 4600 audiobooków (zapraszamy po kody i czytniki e-booków),
🔸 śledzenia naszych działań na Facebooku, Instagramie i stronie internetowej. Przyłączcie się do nas.
Wszystkim życzymy dużo zdrowia! 🙂