Aktualności

Dzień Kobiet

 

Z okazji przypadającego 8 marca Międzynarodowego Dnia Kobiet, biblioteka zaprasza do wspólnego świętowania stacjonarnie i wirtualnie.

 

Na Czytelniczki wypożyczające tego dnia książki, czekać będzie loteria fantowa. Mniejsze i większe "babskie" gadżety z pewnością umilą Paniom ten dzień. U nas każdy los wygrywa!
A wychodząc z biblioteki warto rzucić okiem na nową "wystawę w oknie". Biografie kobiet "mądrych, pięknych i niebezpiecznych" to z pewnością ciekawa propozycja na nadchodzącą wiosnę.
Również te całkiem młode damy mogą liczyć na coś wyjątkowego w Dniu Kobiet. Czeka na nie wystawa "Barbie w świecie książek". Każde wypożyczenie premiujemy różowym balonikiem.
W przestrzeni wirtualnej, tj. na naszym fejsbukowym profilu zaprezentujemy biblioteczne wydanie "Męskiego grania i czytania". Sympatyczni wąbrzescy dżentelmeni złożą Paniom w Dniu Kobiet oryginalne literackie życzenia, a niektórzy zagrają i zaśpiewają! Będzie też zabawa "Bohaterka, która porusza..." , w której zadaniem Państwa będzie zgadnąć, która damska postać literacka jest ulubienicą jednego z panów z wąbrzeskiego Ratusza.

Bądźcie z nami 8 marca w Dniu Kobiet

Zapraszamy!


 

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Witalisa Szlachcikowskiego
ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688 28 92
e-mail: kontakt@biblioteka.wabrzezno.com

bip

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej.