Aktualności

Jakub Małecki w bibliotece - spotkanie online

Serdecznie zapraszamy na wyjatkowe spotknie z wyjątkowym pisarzem!

 

23 listopada przybędzie do wąbrzeskiej biblioteki nie lada gość. Mówią o nim, że jest zaprzeczeniem stereotypowego pisarza. „Ani brzydki, ani wątły, ani nawet stary”! Dźwiga ciężary, jeździ motocyklem, piecze ciasta i pisze bestsellery! Autor dziesięciu powieści, m.in. świetnego „Dygotu", "Rdzy" oraz "Śladów", za które dostał nominację do  Nagrody Literackiej „Nike” w 2017 roku. Na początku kojarzony z fantastyką obecnie pisze głównie literaturę obyczajową. 

Jakub Małecki - bo o nim mowa - będzie gościem Wąbrzeskiej Biblioteki 23 LISTOPADA OD GODZ. 16.00 , rozmowę z autorem poprowadzi Marta Sawicka - dziennikarka z Torunia. Pan Jakub będzie jak najbardziej obecny ciałem w Wąbrzeźnie, niestety z Państwem może się spotkać tylko wirtualnie. 
Spotkanie odbędzie się zatem na facebookowym profilu biblioteki z możliwością zadawania pytań! Autor będzie promował swoja najnowszą książkę - "Saturnin".


"Saturnin" to intymna, choć skomponowana na wiele głosów opowieść, w której marzenia potrafią łamać kości, muzyka jest silniejsza niż wojna, a mama daje w nagrodę półtora kilograma słońca. Zmarli otrzymują tu głos, a prawdziwe postaci z życia autora doświadczają rzeczy, których nie dane im było zakosztować poza tą książką.

Spotkanie zrealizowane w ramach programu DYSKUSYJNE KLUBY KSIĄŻKI - dofinansowane przez Instytut Książki w Krakowie.

 

 

 

 

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Witalisa Szlachcikowskiego
ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688 28 92
e-mail: kontakt@biblioteka.wabrzezno.com

bip

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej.