Biblioteczna Akademia Malucha - spotkanie na ekranie

Wznowiła dzialalność Biblioteczna Akademia Malucha!

Rzecz jasna, w obecnej sytuacji, w formie zdalnej. Spotkanie "na ekranie" z Panią Dorotką (Dorota Sionkowska) odbyły już 🦋Motylki i 🦆 Kaczuszki z Przedszkole Miejskie "Bajka" w Wąbrzeźnie. Dzieci otrzymały zaproszenie do udziału w akcji Mała książka - wielki człowiek oraz wysłuchały opowiadania "Kicia Kocia mówi dzień dobry"😽
Przypominamy❗️ Wszystkie trzylatki, które zapiszą się do biblioteki otrzymają wyprawkę czytelniczą i za każdą wypożyczoną książkę kolorową naklejkę na swoją indywidualną "Kartę Małego Czytelnika". Po dziesięciu wizytach w bibliotece, każdy "mały czytelnik" odbierze dyplom oraz gadżety akcji. Trochę starsze maluchy, które odebrały wyprawki czytelnicze w ubiegłym roku, nadal mogą bawić się z nami i zbierać naklejki.
Serdecznie zapraszamy❗️