Dzień pełen niespodzianek!

Dzień Dziecka z pewnością będzie obfitował w mnóstwo niespodzianek! Ma je dla Was również Biblioteka.

Dzieci, które wypożyczą książeczki w poniedziałek mogą liczyć na dodatkowy prezent! Czekamy na Was również na FB. Przygotowaliśmy konkursy i zagadki, nagrody czekają!

Zachęcamy Rodziców do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Pokażcie nam jak wasze pociechy czytają/słuchają książeczki z biblioteki. Przyślijcie zdjęcia w wiadomosci prywatnej na FB, bądź na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz ze zgodą na publikowanie. Zdjęcia znajdą się na naszym FB. Nagrodzimy 3 fotki z największą liczbą polubień!

DZIE DZIECKA 1