Aktualności

Lubisz bibliotekę?

Drodzy Czytelnicy, wielkimi krokami zbliża się 📚 Ogólnopolski Tydzień Bibliotek oraz Dzień Bibliotekarza.

Dla nas to bardzo gorący okres! Szykujemy się do otwarcia biblioteki, w taki sposób byśmy wszyscy czuli się bezpieczni. Pracujemy też nad niespodziankami dla Was, abyśmy mogli wspólnie uczcić to bibliotekarskie święto. Nie zdradzimy Wam wszystkich pomysłów, ale w jednym moglibyście nam pomóc😎. Pomożecie❓
Zwracamy się do przyjaciół biblioteki, osób obserwujących nasz profil, naszych stałych czytelników. Ufamy, że tak jak my bibliotekarki – lubicie Bibliotekę❗️ Dajcie temu wyraz! Pokażcie, że nas bibliofilów nie brakuje! Nakręćcie krótki filmik 🎥, w którym powiecie nam, za co lubicie bibliotekę, bądź zróbcie sobie zdjęcie 📷, koniecznie z hasztagiem #lubiębibliotekę. Czekamy na Wasze relacje! Przesyłajcie je w wiadomości prywatnej, ze zgodą na publikowanie wizerunku.
Drodzy Rodzice naszych najmłodszych 👧🧒Czytelników! Pomóżcie im się wypowiedzieć. Zapytajcie co to jest biblioteka? Czy ją lubią, a jeśli tak, to za co?
Wasze relacje opublikujemy w Tygodniu Bibliotek.

Wiemy, że może być Wam trudno, przełamać opory przed takim publicznym wystąpieniem, dlatego zdecydowaliśmy się na początek rzucić wyzwanie/nominować kilka osób - które ufamy - nie odmówią nam tej przysługi i chętnie włączą się do zabawy.
Uwaga! Tomasz Zygnarowski, Wojciech Sławomir Trzcinski, Małgorzata Karczewska, Ola Góralska, Mateusz Sobiechowski, Monika Dejnecka, Paulina Grochowalska, Małgorzata Biewald, Aleksandra Olszewska, Wojtek Bereza, Bożena Bereza, Gizela Pijar, Kasia Sumińska, Iwona Ciesielska-Dąbrowska.

lubie poster

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Witalisa Szlachcikowskiego
ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688 28 92
e-mail: kontakt@biblioteka.wabrzezno.com

bip

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej.