Aktualności

Ważna informacja

Szanowni Państwo! Drodzy Czytelnicy!
Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca br. uprzejmie informujemy, że w związku z ogłoszeniem na terenie Polski stanu zagrożenia epidemicznego, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Witalisa Szlachcikowskiego wraz z filiami będzie zamknięta od 14 marca 2020 r. do odwołania.

Taki obowiązek nakłada na nas Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego.

Jednocześnie informujemy, że cały czas pozostajemy do Waszej dyspozycji – zachęcamy do zdalnej komunikacji. Odpowiemy na Wasze pytania poprzez kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź poprzez wiadomości wysłane na nasz profil FB https://www.facebook.com/BibliotekaWabrzezno/. W naglących przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny: 56 688 28 92.

W miarę naszych możliwości będziemy przygotowywać dla Was ofertę specjalną, podpowiadać jak spędzić czas z dziećmi, gdzie znaleźć dostęp do darmowych lektur w Internecie itp.
Pamiętajcie: #ZostańWDomu #NieZostawiamCzytelnika - Biblioteka jest siłą!

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Witalisa Szlachcikowskiego
ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688 28 92
e-mail: kontakt@biblioteka.wabrzezno.com

bip

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej.