Piszesz wiersze? Zdobądź Laur Jabłoni!

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu, która po raz XL jest organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O Laur Jabłoni”

zwróciła się do nas z prośbą o popularyzację tego konkursu w jak najszerszych kręgach naszych czytelników.
Konkurs jest skierowany do autorów niezrzeszonych w Związku Literatów Polskich ani Stowarzyszeniu Pisarzy Polskich, a jego celem jest inspirowanie do aktywności twórczej, promowanie talentów literackich oraz popularyzacja amatorskiej twórczości poetyckiej. Zachęcamy zatem do zapoznania się z REGULAMINEM i podjęcia poetyckiego wyzwania!

Uwaga! Laureaci konkursu otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości nie mniejszej niż 3000 złotych (poza nagrodą specjalną)!