Spotkajmy się

31 stycznia br. (piątek), o godz. 11.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Spotkajmy się w Bibliotece".

Tym razem naszymi gośćmi będą członkowie Koła Polskiego Związku Niewidomych w Wąbrzeźnie. Zostaną zaprezentowane tradycyjne i nowoczesne materiały biblioteczne skierowane do osób z niepełnosprawnością narządu wzroku i nie tylko. Wszystkie osoby zainteresowane tematem, a nie będące członkami Koła PZN są również mile widziane. Zapraszamy!

Biblioteka nieczynna do odwołania!

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii oraz komunikatu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności bibliotek do odwołania.