Aktualności

Nagroda za Noc Bibliotek!

5 października 2019 r. prawie 1800 bibliotek w całym kraju wzięło udział w ogólnopolskiej akcji "Noc Bibliotek", w tym nasza biblioteka.

Zaprosiliśmy Was na warsztaty rodzinne pt. "Mój sąsiad jest Chińczykiem", warsztaty plastyczne "Być jak Van Gogh" oraz międzypokoleniowe silent party. Wszystkie propozycje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dopisali najmłodsi, ale i starsi czytelnicy i sympatycy naszej biblioteki. Tym milej jest nam poinformować, że w konkursie ogłoszonym przez organizatora Nocy Bibliotek oraz firmę Platon na najciekawsze wydarzenie i najlepszą relację z Nocy zwyciężyła... Wąbrzeska Biblioteka!
Oto uzasadnienie decyzji jury konkursu:
Nagrody regulaminowe za najciekawsze wydarzenia w postaci "sprzętu o wartości 1000 zł brutto dla jednej biblioteki – do wyboru rzutnik, ekran lub kamerę filmową" otrzymuje:

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wąbrzeźnie

Za pokazanie biblioteki jako miejsca otwartego, wrażliwego na potrzeby lokalnej społeczności, łączącego sąsiadów z różnych pokoleń i kultur. Oraz za fantastyczny pomysł na integracyjne silent party między regałami, gdzie różne gusta muzyczne nie przeszkadzają we wspólnej zabawie.

Dziękujemy, że byliście z nami!

Wyszukaj na stronie

Ostatnio dodane

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna
im. Witalisa Szlachcikowskiego
ul. Matejki 11 B
87-200 Wąbrzeźno
tel. (56) 688 28 92
e-mail: kontakt@biblioteka.wabrzezno.com

bip

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej.