W środę zmagania o "Złotą maskę"

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników teatru i słowa mówionego na prezentacje konkursowe uczestników 16 edycji Powiatowego Konkursu Literackiego dla Osób Niepełnosprawnych "O Złotą Maskę".

Wystąpi szesnastu deklamatorów oraz dwie trupy teatralne. Popisy konkursowe będzie można podziwiać od godz. 11.00 w siedzibie biblioteki, przy ul. Matejki 11 B.
Pomiędzy występami teatralnymi, nastąpi wręczenie nagród laureatom konkursu "O złoty Kałamarz".

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu!

Informujemy, że w związku z koniecznością spełnienia wymogów sanitarnych oraz zmianami organizacji pracy,
zwroty oraz wypożyczenia książek będą możliwe od 11 maja br.

W początkowym okresie czynna będzie jedynie Biblioteka Główna przy ul. Matejki 11 B.
Przypominamy, że z jej zbiorów mogą korzystać wszyscy czytelnicy, również ci zapisani w Filii nr 1.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju, obowiązywać będą pewne ograniczenia.