Zapraszamy na spotkanie DKK

Kiedy pensjonariuszom domu spokojnej starości doskwiera nuda, jedzenie jest bez smaku, a kadra zasługuje na to, żeby w końcu dać jaj nauczkę, staruszkowie postanawiają odmienić swój los!

W myśl zasady, że prawdziwe życie zaczyna się około osiemdziesiątki, zakładają Emerycką Szajkę, żeby tak jak Robin Hood zabierać bogatym i rozdawać potrzebującym!
Tak pokrótce przedstawia się fabuła przezabawnej książki Cathariny Ingelman-Sundberg "Seniorzy w natarciu", którą omawiać będą na spotkaniu 5 listopada członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki. Każdy kto miałby ochotę na tak ciekawą lekturę i miłą dyskusję przy kawie, może dołączyć do klubowiczów o godz. 16.00 w bibliotece przy ul. Matejki 11 B. Zapraszamy!

seniorzy