Spotkanie z Olgą Wiechnik

We wtorek 24 września, o godz. 17.30 gościem biblioteki będzie Olga Wiechnik.

Dziennikarka i redaktorka, absolwentka Polskiej Szkoły Reportażu. Współpracuje z „Wysokimi Obcasami”, publikowała m.in. w „Przekroju”, „Malemenie”, „Twoim Stylu” i „Pani”. W kwietniu br. ukazała się jej debiutancka książka: „Posełki. Osiem pierwszych kobiet”. Jedną z bohaterek "Poesełek" jest Anna Piasecka - działaczka społeczna i polityczna urodzona w Feliksowie w powiecie wąbrzeskim. Na dyskusję o tej arcyciekawej postaci i nie tylko zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny!

wiechnik plakat

Informujemy, że w związku z koniecznością spełnienia wymogów sanitarnych oraz zmianami organizacji pracy,
zwroty oraz wypożyczenia książek będą możliwe od 11 maja br.

W początkowym okresie czynna będzie jedynie Biblioteka Główna przy ul. Matejki 11 B.
Przypominamy, że z jej zbiorów mogą korzystać wszyscy czytelnicy, również ci zapisani w Filii nr 1.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju, obowiązywać będą pewne ograniczenia.