Spotkanie DKK

W najbliższy wtorek 2 kwietnia 2019 r. o godz. 16.00 zapraszamy na zebranie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych.

Klubowicze będą dyskutować o zbiorze reportaży autorstwa Justyny Kopińskiej pt. "Polska odwraca oczy". Drugą omawianą lekturą będzie zaproponowana przez samego autora - Jacka Gentera komedia kryminalna pt.: "Pan Przypadek i kryminaliści". Pan Jacek Genter zwrócił się do koordynatorki naszego Klubu, Marzeny Seroki z prośbą, aby klubowicze przeczytali i omówili jedną z jego książek. W tym celu przesłał do biblioteki dwa egzemplarze wybranej powieści. Po tym jak omówią ją klubowicze - "Pan przypadek i kryminaliści" trafi do Wypożyczalni dla dorosłych.

Jacek Genter jest autorem serii kryminalnych komedii o przygodach detektywa Jacka Przypadka. Są to książki dla czytelników w wieku lat 13 do 113. Do tej pory ukazało się siedem części przygód Jacka Przypadka. Choć tworzą one pewien ciąg fabularny, to zostały napisane tak, że można je bez problemu czytać nie po kolei. Serdecznie zachęcamy do sięgnięcia po książki Jacka Gentera.

Każdy kto chciałby dołączyć do klubu będzie mile widziany. Zapraszamy!