Weź udział w konkursie!

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna oraz Wąbrzeski Dom Kultury zapraszają do udziału w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Religijnej oraz Religijnej Poezji Śpiewanej.

Do udziału w planowanym wydarzeniu zapraszamy uczniów kl. VII szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu woj. kujawsko – pomorskiego. Konkurs zorganizowany jest w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej. Głównym celem realizowanej inicjatywy jest poszukiwanie literackich wzorców i wartości ważnych w duchowym życiu człowieka. Konkurs odbędzie się 26 kwietnia, o godz. 10.00 w WDK, ul. Wolności 47. Na zgłoszenia czekamy do 10 kwietnia br. Regulamin i karta zgłoszenia znajdują się na naszej stronie i stronie WDK. Współorganizatorami zadania są: Parafia Matki Bożej Królowej Polski, Parafia pw. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

karta zgłoszenia

regulamin