Biblioteka w aplikacji Blisko

Wąbrzeska biblioteka śladem Urzędu Miasta przystąpiła do bezpłatnego, mobilnego systemu informacji dla mieszkańców SISMS. Ściągnij aplikację Blisko, wpisz miejscowość, a aplikacja pokaże Ci listę lokalnych nadawców. Wybierz Bibliotekę!

Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Blisko, aby wszystkie ważne informacje o naszych bibliotecznych imprezach, zmianach w godzinach otwarcia, itp. dotarły wprost na Państwa telefony! Serdecznie zachęcamy do pobrania aplikacji tutaj. Jeśli masz już aplikację Blisko w telefonie, sprawdź listę lokalnych nadawców - znajdziesz tam Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Wąbrzeźnie!  Dodatkowych informacji udzielimy w bibliotece i pod numerem telefonu: 56 688 18 21.