Rusza akcja Mała książka - wielki człowiek

Zapraszamy wszystkie wąbrzeskie 3-latki wraz z rodzicami na inaugurację projektu "Mała książka - wielki człowiek", we wtorek - 2 października br. - o godz. 16.00, w Filii dla Dzieci wąbrzeskiej biblioteki, przy ul. Matejki 11 b (na piętrze).

Każde dziecko urodzone w 2015 r., które jest zapisane lub zapisze się do biblioteki (konieczny jest PESEL dziecka) otrzyma książkę z wyborem wierszy autorstwa wybitnych polskich poetów, a rodzice broszurę ukazującą istotną rolę książek w rozwoju dziecka.
Do tej ważnej akcji dołączył Burmistrz Miasta Wąbrzeźno Leszek Kawski, który ufundował dla maluszków wyprawki małego czytelnika.

Kampania Instytutu książki „Mała książka – wielki człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

czlowiek plakat